ZASADY WSPÓŁPRACY

1. Kampanie, Promocje, Konkursy, Akcje

Jako człowiek wywodzący się z branży reklamy i marketingu, wyznaję zasadę RTP. Rozumiem Twoje Problemy. Kiedy mój blog stanie się dla Ciebie wystarczająco atrakcyjny, że zechcesz go użyć do promocji Twojej marki, złap mnie pod mailowym adresem bindella@tupacz.com i powiedz mi o tym. Jestem sprawnym blogerem, a wcześniej autorem strategii marketingowych i twórcą reklam, więc możesz liczyć na:

  • Umieszczenie informacji o marce
  • Autorski test i opis marki
  • Konkurs z udziałem Czytelników oraz nagrodami ufundowanymi przez Twoją markę
  • Niekonwencjonalną kampanię promocyjną
  • Rozmowę ze specjalistą
  • Analizę konsumencką prowadzoną wspólnie z Czytelnikami
  • Informację w mediach społecznościowych towarzyszących temu blogowi
  • Szkolenia z podstaw i technik budowania marki
  • Chemię i odpowiednią temperaturę, tudzież kawę przy pierwszym spotkaniu; ja stawiam.

TU PACZ! PACZ MI PROSTO W OCZY: ani Czytelnicy tego bloga, ani ja sam, nie lubimy i nie wypuszczamy ściemy. Jeśli dostaję w celach promocyjnych gadżet od marki – opisuję go wraz z informacją od kogo i dlaczego go otrzymałem, nie interesuje mnie kryptoreklama i żadne jej ukryte formy. Reputacja jest ważna tak samo dla Twojej marki, jak i dla mnie.

Jeśli skrytykuję Twoją markę, to dlatego, że jako konsument nie jestem z niej odpowiednio zadowolony – bez jakichkolwiek innych podtekstów. Moje negatywne uwagi powinny raczej pobudzić Cię do kreatywnego myślenia… Jeśli pochwalę, to wyłącznie z wewnętrznego przekonania. Daj mi prawdziwie dobrą markę, a będę pisał o niej wyłącznie panegiryki!

Dżentelmeni o pieniądzach nie dyskutują, blogerzy owszem: my nie jesteśmy mainstream, my żyjemy z własnych nazwisk. Cennik zawsze możemy przedyskutować.

2. Komentarze i inne Twoje teksty

Zależy mi na interaktywności, na rozmowie z Tobą. Ale nie za wszelką cenę. Ten blog powstał z mojej inicjatywy i stanowi fragment mojej przestrzeni życiowej – jeśli szukasz sposobu, żeby mnie obrazić, znajdź inny, nie ma zgody na umieszczanie tu wulgarnych, obraźliwych i chamskich epitetów. Możesz krytykować, pisać po swojemu, odnosić się do każdego przeczytanego tu poglądu – ale rób to z klasą. Nie lubię: błędów ortograficznych, braku kultury, smutactwa, intelektualnego dziadostwa i negatywnych emocji.

Będę kilował spam, sztucznie wklejane linki do osobistych stron, wszystkie komentarze przekraczające barierę dobrego tonu, wulgarne i chamskie komentarze dotyczące opisywanych tu marek, a zwłaszcza odnoszące się do publikowanych reklam.

Zawsze możesz założyć własny blog i pisać co myślisz – we właściwym dla Ciebie narzeczu.

TU PACZ: CAŁA RESZTA JEST DOZWOLONA. Lubię polemiki, lubię spory i bardzo szanuję odmienne poglądy. Sam staram się nie obrażać nikogo – gramy takimi samymi kartami, OK?

Do góry