Ubieramy faceta (4): chinosy, kurtki, bluzy i coś jeszcze

10-04-2013, 09:00
Kategoria: 

Ubieramy faceta (4): chinosy, kurtki, bluzy i coś jeszcze

Zalando.pl z hukiem mailingowym zapowiedziało nową wiosenną kolekcję dla mężczyzn, postanowiłem więc zajrzeć i… No właśnie. Sensacji nie ma, choć kilka marek pozytywnie zaskoczyło. Najciekawiej było w butach, którym uwagę poświęcę wkrótce, teraz kilka wybranych propozycji.

Fot. Ventcouvert5459

Wizytę w www.zalando.pl zaczynam nietypowo, bo od skórzanej kurtki Ventcouvert, która jakoś dziwnie do mnie zagadała. Masz tak czasem? Idziesz, patrzysz na wystawę i zamiast mówić do rzeczy, rzeczy mówią do ciebie… Tu tak było właśnie. Najbardziej zagadała do mnie cena: 5459 złotych. Na sezon przejściowy jak znalazł. ;-)

Zajrzałem do t-shirtów, bo zawsze zaglądam. Kilka miłych niespodzianek, szczególnie od firmy Jack&Jones. Dobre ceny, od 59 do 79 złotych, bardzo ciekawe wzory – urzeka mnie ten saksofon! Pomysł z panią na koszulce urzeka mnie nieco mniej, nie wiem czego miałbym dowieść światu, zakładając ją na ciało…?

Fot. Tshirt_kolaz

Tu jeszcze jedna propozycja, choć z innej półki i w jednym przypadku – raczej dla biegaczy lub kolarzy, ale wzór jest cacy. Kolarzówka Primalwear kosztuje 269 zł, druga propozycja to Denim & Supply Ralph Lauren za 159 złotych – oba motywy przypadły mi do gustu: kolarzówka jest jedynie bardziej „kościołowa”, niedzielna. ;-)

Fot. Tshirt_2_kolaz

Warto jeszcze zerknąć na fajny pomysł marki Otaku (139):

Fot. Otaku139

Teraz koszule. Wybór duży, ale wzory jadą sztampą. W zasadzie powinienem pominąć ten element garderoby, ale wybrałem trzy. Chyba najciekawsza wydaje mi się czarna z czerwoną linią – to dzieło marki Dahlin (469). Pozostałe modele pochodzą od marki Desigual (czarna, 229) i Antony Morato (199). W ogóle trzeba przyznać, że marka Antony Morato ma w Zalando.pl kilka bardzo udanych propozycji.

Fot. Koszule_kolaz

Teraz bluzy i swetry. Wybór ogromny, ciekawych wzorów jak na lekarstwo, choć na upartego każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałem to:

Fot. Bluzy_kolaz.

Co my tu mamy? Dwie dolne propozycje to marka Your Turn (159 i 199), podoba mi się ta z rowerem – na rower właśnie, dwie górne to sweter Esprit (269) oraz Mazine Pascal (239).

Zabawiłem się także w poszukiwanie atrakcyjnych wzorów kurtek dżinsowych – jest ich sporo, ale nie mają magnetycznych właściwości. Być może te mogą się spodobać: mnie do gustu przypada szara od Just Cavalli (za cenę 1719 zł… hmmm…), może jeszcze G-Star za 709. Obok jest marka Edwin (549) i wyżej jasnoniebieska propozycja Replay za 659.

Fot. Kurki_kolaz

I jeszcze spodnie. Chinosów jest w bród, kolorów też mnóstwo, wiele jednak skrojonych na tę samą modłę, bez szaleństwa i specjalnego pomysłu. Tu wybieram tak:

Fot. Chinosy_kolaz

Najtańsze do Cheap Monday za 199, po Antony’ego Morato (309, te ze sznurkiem), Pierre Cardin za 389 i S. Oliver (269). Spodobała mi się także ta propozycja – dżinsy Antony’ego Morato (429):

Fot. AntonyMorano_429

A tu z kolei mała złośliwość… Oto, jak nie  należy pokazywać spodni na modelach. Pupcia może i ciacho, ale te obwisy – poniżej krytyki… I to jaka marka: Denim/Ralph Lauren!

Fot. Denim&Supply Ralph Laureny 389

Kończę dwiema propozycjami: marynarką od Antony’ego Morato (629), całkiem udaną, na lekki spacer, kiedy już wiosna przyjdzie, a także kurtką Tom Tailor (389)…

Fotografia tytułowa – buty marki Venezia.

Fot. Antony Morato629

Fot. Tom Tailor 389

Tagi: 
Do góry