Ubieramy faceta (2). Łap buty z wyprzedaży!

04-02-2013, 16:12
Kategoria: 

Ubieramy faceta (2). Łap buty z wyprzedaży!

Myślałem, że to będzie spacerek, a tymczasem poszukiwanie dobrych butów na wyprzedażach zajęło mi kilka godzin. Ale było warto! Podobnie jak przed rokiem, buty na nową zimę kupuję teraz, gdy kończy się sezon. Ceny bywają niezwykłe! Choć rok temu taniego obuwia było znacznie więcej…

Czego szukałem? Butów z charakterem! Przede wszystkim sznurowanych, wysokich co najmniej za kostkę butów z dobrej skóry (prawdziwej lub ekologicznej), z podeszwą, która ma wyodrębniony obcas (nie przepadam za klinami w podeszwie), o ciekawej kolorystyce, chętnie popielatych, a jeszcze chętniej – wielobarwnych, łączących skórę z materiałem. Przed rokiem nie dałem się skusić w odpowiednim czasie na buty niebieskie, zielone i właśnie popielate – i żałowałem. Miałem nadzieję, że tym razem będzie lepiej. Niestety… Kolorów jak na lekarstwo. Dominują tradycyjne brązy, czernie, a żywe kolory jedynie w obuwiu przypominającym trampki lub adidasy i w butach trekkingowych. Takich nie chcę.

Całkiem dobrą ofertę ma Butyk.pl: do 10 lutego można kupić ciekawe obuwie w atrakcyjnych cenach: Fly London za 389 zł, kozaki Bronx za 229 zł i Bullboxer w cenie 288 zł:

Fot. Butyk_kolaz_1

W sklepie internetowym mojej ulubionej marki Venezia znalazłem modele botków Bordo (439) i Dak Grafi (359):

Fot. Venezia_kolaz

Tej samej marki, ale już w sklepie Stendi.pl, godne uwagi są jeszcze sztyblety w cenie 339 zł:

Fot. Venezia_sztyblety

U Badury (sklep.badura.pl) zwróciłem uwagę na ciemnopopielate buty z przecieranej skóry. Prawie to, czego szukam, ale kolor jednak nie taki… Cena: 349 zł.

Fot. Badura_349

Tu natomiast moje nocne-mocne marzenia-koszmary: buty Reactor (531) i Baroum (634) ze sklepu Spartoo.pl… Ufff… Wyłącznie na bal albo prosto do pracy w korporacji… ;-)

Fot. Spartoo_kolaz

Z kolei w sklepie eobuwie.com.pl wypatrzyłem takie oto sztyblety Tommy’ego Hilfigera (409) i niebieskie glany KMM za 249 zł…

Fot. KMM_kolaz

Marka Timberland cieszy oko butami w stylu casual (cena 519 zł) oraz droższym modelem na włóczęgę w cenie 699 zł.:

Fot. Timberland_kolaz

I na koniec chyba najciekawsza część oferty – marki obuwia pochodzące z internetowego sklepu Zalando.pl. Bardzo ciekawe są kolekcje Zign, w mocno zróżnicowanej cenie, ale także propozycje H by Hudson, Grünbein, Ben Sherman i Yellow Cab. Tu trudno oderwać oczy od każdej z przeglądanych stron, bo oferta jest naprawdę przebogata i wartościowa. Zobaczmy zatem co wybrałem dla faceta z charakterem…

Na początek marka Zign. Ceny od 209 do 549 złotych.

Fot. Zign_kolaz

Tutaj natomiast mozaika butów, których nie wybrałbym dla siebie (bo np. podeszwa), ale które mają ciekawy potencjał i warte są zauważenia. Podobają mi się białe sznurowane botki marki Grünbein (519)  oraz (obok) tej samej marki buty z odważną, czerwoną wstawką z gumy (359). Pozostałe to obuwie marki Fiston (niebieskie, 639) i Pantofola d’Oro (549).

Fot. Grunbein_kolaz

W Zalando.pl można też znaleźć marki Westland (819) i Dublin (639) na fotografii poniżej u góry oraz Ben Sherman (559) i Feud London (519) – u dołu:

Fot. Sherman_kolaz

I już zupełnie na koniec – opis oferty zawartej w czołowym kolażu fotografii na tej stronie. Od lewej – buty George’s Gentleman (879), Yellow Cab Soldier (489), Your Turn (309) i Marc O’Polo (499).

TU PACZ! Co wybrać??? Sam nie wiem… Podoba mi się kilkanaście par zeprezentowanych tu butów, ale jeśli się na któreś skuszę, to chyba na ten zestaw: Zign, Venezia, Feud London i Yellow Cab Soldier…

Fot. Buty_kolaz_2

Tagi: 
Do góry