Idź na Misz-Masz. Koniecznie!

13-02-2013, 14:49
Kategoria: 

Idź na Misz-Masz. Koniecznie!

Jeśli jesteś w pobliżu warszawskiej galerii Blue City, idź na Targi Mody Misz-Masz vol. 3. Koniecznie – jeszcze dziś, do godz. 22.

Bezpretensjonalne, w krótkich seriach, starannie wykonane, w dobrych cenach, a przede wszystkim niepowtarzalne, ciekawe i świeże. Tak bym określił dzieła młodych projektantów mody, którzy wystawiają się dzisiaj w Centrum Handlowym Blue City na targach modowych Misz-Masz. Jeszcze nie wszyscy mają rozpoznawalne w branży nazwiska, jeszcze nie każdemu otworzyło się zielone światło w drodze do najlepszych wybiegów i salonów z ciuchami, ale… Warto im się przyglądać!

Moja uwagę zwróciła polsko-islandzka kolekcja marki Reykjavik District z własnym butikiem na warszawskim Solcu. Dostrzegłem w niej kilka absolutnie niebanalnych marynarek, bluzo-marynarek, płaszczy i szali, sporo ciekawostek dla kobiet i mężczyzn.

Fot. c_kolaz_1

Warto zobaczyć propozycję MadoxDesign, ze spodniami:

Fot. c_kolaz_3

Dużo ciekawych ubrań prezentuje kolekcja Piotra Czachora, Joanny Sprychy oraz marki Kiss The Frog. Są tu również ekspozycje Studio SweetHeart, Moniki Stawczyk, Izabeli Marcinek, Ani Berkan, Col Claudine i Mnishki i innych projektantów. Poniżej – kilka fotograficznych impresji z targów (jeszcze jest czas, by zobaczyć pomysły młodych projektantów na własne oczy), a jutro rano – więcej na temat kolekcji i ich autorów.

Fot.:

c_kolaz_4

c_kolaz_5

c_8

c_13

c_4

c_10

Tagi: 
Do góry