Książka, którą kupiłem, żeby Raczkowski miał na dziwki i narkotyki

28-01-2013, 09:10
Kategoria: 

Książka, którą kupiłem, żeby Raczkowski miał na dziwki i narkotyki

No jest to po prostu skandal! Żeby w kraju zżeranym przez związki partnerskie i różne takie Palikoty, Biedronie i Grodzkie publikować książkę, w której ktoś bezczelnie pisze, że zbiera na dziwki i narkotyki, a może nawet na alkohol in vitro? I ty to widzisz, Boże oraz posłanko Pawłowicz, i nie grzmisz-li z trybun niebieskich bądź też sejmowych?

No ja przepraszam, ale tak się nie godzi. Nie godzi się, żeby porządny za przeproszeniem rysownik – jakiś tam Raczkowski – dawał do księgarń takie rzeczy. Przecież młodzież to widzi, a i uczy się, a i naśladuje, a i podatna na wpływy jest. Ona. I tak jej pisać wprost, że na dziwki i używki? Czy już nie można tytułu dać normalnego? Jakiegoś? Weźmy – „Los rysownika”? Nie można? A Tołstoj mógł „Drogę przez mękę”, i żył.

I w ogóle po co to drukować takie? Żebym ja musiał czytać o tym, że Raczkowski w wojsku nie był? Też  ma się czym chwalić! Albo, że po rautach z Michnikiem i Palikotem się wozi, że do burdeli chodzi – żeby choć wykropkowali, ale nie, normalnie tak wprost, do burdeli. No pani kochana, czy to już nie ma nikogo w tym kraju, żeby zabronił takie rzeczy pisać? I się potem dziwią, że łobuzerka rośnie, że kradnie. Jak ma nie kraść, jak taki przykład idzie?

I on się jeszcze tymi flagami w psiej kupie przechwala! I Komorowskiego, tego Komoruskiego chwali! A kosmitom rysuje cztery palce, bo oszczędniej. No pani, czy to nie głupi jest? Widział kto kosmitę z czterema palcami?

A jaki hardy, jaki odważny, jak się nie boi, kochana, te świństwa swoje pisać! Jego koledzy na piwo lub na mecz, a on – hyc! z ich żonkami do łóżka! I jeszcze się chwali, jak mu wchodzą, jak się pakują, jak chcą. Wstydu trzeba nie mieć, żeby takie rzeczy w książkach opowiadać. Oj, nie na darmo ojciec Tadeusz przestrzegał przed takimi, nie na darmo, że to zguba dla Polski jest, zaprzaństwo takie i marnacja narodowa,  i dziwkarstwo. Jak ta Polska ma normalnie żyć, kiedy tacy jak on rządzą?! Wstyd na cały świat!

A pani widziała to marnotrawstwo? Te rysunki jego, niby artysty? No niech pani patrzy, tu:

Fot. Raczkowski_2

Jeden człowieczek narysowany jest na całą stronę, a jaki zadowolony! I nic. I żeby on coś stanowił tu, albo pokazywał, albo mówił coś, ale nie, jakby z nas głupa chcieli zrobic, to ma być sztuka? I po co to pokazywać? Czemu to służy? I to się powtarza na wielu stronach! Nopanikochaaaana, to już nie ma czego pokazywać, tylko takie ludziki gupie? To farby nie szkoda? Papieru? Bajki by dzieciom wydrukowali, by lepiej było.

A ta Żakowska?! Ta co z nim rozmowę zrobiła, a pani myślisz, że to nie od tego Żakowskiego jest? A jasne! Od tego, musi być, że na pewno od tego, to na odległość przecież czuć, że komuna. Że też to wstydu nie ma, tak pytać o kochanki, o te seksy ich całe, a jeszcze jaka ciekawska, jaka przymilna, jak mu nie przerywa! Pewnie ją też… U tych artystów, to, pani, każdy z każdym, tam nic po normalności nie jest.

Paaani, ja bym im wszystkich pogonił, że ino by furgotało! Do sprzątania ulic, żeby się normalnej roboty nauczyli, bo im się w głowach od tej wolności poprzewracało. On siedem lat do liceum chodził, pani, siedem lat, pani!!! I to normalne jest, taki człowiek? I z takim czymś wywiady zaraz robić? Jakby to nie było porządnych ludzi? Z Kaczyńskim by pogadali, pani, z Brudzińskim Joachimem, żeby powiedzieli ludziom jak jest, jak prawda jest, a nie ludziom wodę z mózgów robić, na alkohol i dziwki zbierać, jak lumpy jakieś żebraki pętaki barany jedne…

…pani da jeszcze jedną. Córce obiecałem, na prezent, niech ma, niech widzi kto nami rządzi teraz. I jak Polska upada przez takich.

Tagi: 
Do góry